Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: STROJNÍK/OBSLUHA STROJE, Liberec

Pozice:
STROJNÍK/OBSLUHA STROJE
Zaměstnavatel:
Wassa commercial, s.r.o.
IČO:
25409808
Oblast (okres, kraj):
Liberec
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Pracovní náplň: seřízení jednotlivých sekcí stroje a přestavba, obsluha stroje, kontrola kvality výrobků, preventivní údržba zařízení
Požadujeme: samostatnost a pečlivost, technické myšlení, manuální zručnost a snahu učit se novým věcem, praxe ve strojním oboru vítána (zámečník, seřizovač), ochota práce ve 2směnném provozu
Nabízíme: měsíční mzdu 35.000 - 38.000 Kč dle zkušeností, motivační systém odměňování, pracoviště Liberec, zaškolení, pestrou a zajímavou práci, přátelský kolektiv, možnost karierního postupu
Zaměstnanecké výhody: odpovídající ohodnocení
Hlásit se telefonicky, emailem nebo osobně

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Tomáš Bárta
Telefon:
736 421 580
Počet zobrazení inzerátu:
94×